اخبار

دومین جلسه کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پیشوا

دومین جلسه کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پیشوا
فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا میزبان دومین جلسه کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا، در این نشست طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص مصوبات جلسه قبل صحبت نمود و در ادامه آن هر یک از نمایندگان ادارات در خصوص طرح ها و برنامه های خود گزارش لازم را ارائه نمودند.

در این جلسه طی مذاکراتی که صورت گرفت جدول زمان بندی جلسات این کارگروه مشخص و بنا شد تا پایان سال جاری این جلسات به صورت مستمر و منظم برگزار گردد و در هر جلسه اجرای مصوبات جلسه قبل توسط ادارات مرتبط، پیگیری شود.

همچنین موضوع بعدی که به تصویب اعضای این کارگروه رسید، برگزاری مسابقه طراحی و نقاشی با موضوع مبارزه با قاچاق کالا بود که پس از برگزاری آن بصورت مجازی و بعد از داوری ضمن نمایش آثار در فضای مجازی به برگزیدگان این مسابقه با همکاری نهادهای مرتبط هدایایی تهیه و اهدا گردد.

در ادامه مقرر شد تا اداره فرهنگ و ارشاد در خصوص تهیه یک کلیپ تصویری یک دقیقه ای با موضوع مبارزه با قاچاق کالا اقدام نموده و در صورت استقبال از آن در جلسه بعد ادارات دیگر نیز در همین خصوص اقدام نمایند.

گفتنی است در پایان مصوب شد تا آثار هنرمند کاریکاتوریست، حسن نوروز نیا که در حال حاضر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال نمایش است و اعضای کارگروه نیز از آن دیدن کردند، با رعایت پروتکلهای بهداشتی به نوبت در ادارات دیگر به نمایش گذاشته شود.

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید