اخبار

برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی و اتاق فکر شهرستان شهریار درسال 99

برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی و اتاق فکر شهرستان شهریار درسال 99
با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی اولین نشست شورای فرهنگ عمومی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار، با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی و اعضای اتاق فکر، اولین جلسه شوای فرهنگ عمومی آغاز و در ادامه نیک خواه  رئیس اداره و دبیر شورا ضمن تبریک دهه کرامت و گرامیداشت هفته قوه قضائیه به بیان گزارشی از جلسات و مصوبات در سال گذشته پرداخته و در ادامه به  قرائت دستور جلسه با سه محور شعار سال، اقدامات اجرایی استقرار میز نماد و بحث و بررسی درخصوص گواهی سلامت و روان پیش از ازدواج پرداخت .

حجت الاسلام سالمی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی با توجه به بندهای  دستور جلسه خواستار ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات اعضاء شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی پس از جمع بندی موارد باتوجه به اهمیت و جایگاه شورای فرهنگ عمومی  با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری افزود: همه ما می بایستی با کلیه ظرفیت ها در حوزه جهش تولید فعال باشیم .

در ادامه صفری مشاور خانواده اداره آموزش و پرورش به تشریح نقاط قوت و اجرایی میز نماد و لزوم عملیاتی شدن آن درشهرستان شهریار پرداخت .همچنین دکتر رضایی وکیل پایه یک دادگستری نیز به تشریح پرونده های قضایی مربوط به خانواده پرداخته ولزوم اجرایی نمودن صدور گواهی سلامت روان پس از عقد را ضروری دانست.

حجت الاسلام شائق امام جمعه شهر وحیدیه  نیز در بیاناتی با بهره گیری از آموزه های دینی یه تشریح راهکارهای عملی بمنظور تحکیم حانواده و ازدواج موفق در بین جوانان پرداخت.

مهندس طاهری فرماندار نیز در ادامه ضمن تشکر از اعضاء و دبیر شورا به جهت انتخاب دستور جلسات مناسب که باتوجه به موقعیت جغرافیایی و قومیتهای منطقه درنظر گرفته شده گفت: موضوعات بزه های اجتماعی نیز در دستور کار شورا منظور و تاثیر جلسات و مصوبات شورای فرهنگ عمومی در کاهش بزه بیان و عیان شود .

 سایر اعضای شورای فرهنگ عمومی نیز به بیان  ارائه نقطه نظرات وپیشنهادات باتوجه به بندهای دستور جلسه پرداختند .

۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید