اخبار

برگزاری مسابقه مجازی در حوزه حجاب و عفاف در شهرستان ورامین

برگزاری مسابقه مجازی در حوزه حجاب و عفاف در شهرستان ورامین
با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهردای، سپاه و کانون بسیج هنرمندان شهرستان ورامین مسابقه فرهنگی هنری با موضوع حجاب و رعایت فاصله اجتماعی در مهار کرونا به مناسبت هفته حجاب و عفاف در شهرستان ورامین به صورت مجازی تا در اواخر تیرماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، طاهرطاهری رئیس این اداره هدف از برگزاری این رقابت فرهنگی هنری را ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و نیز پاسداشت زحمات کادر سلامت و درمان کشور در مبارزه با بیماری کرونا دانست و افزود:  این رقابت فرهنگی هنری به مناسبت هفته حجاب و عفاف و در دو موضوع نقش حجاب درجامعه و رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک برای شکست کرونا در رشته های فرهنگی هنری و برای همه رده های سنی برگزار می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین افزود: این رقابت در دو بخش فرهنگی و هنری شامل: بخشهای نقاشی، خوشنویسی، نمایشنامه نویسی و شعر در فرمت های تعیین شده در فراخوان برگزار و از برگزیدگان در مردادماه 99 تقدیر بعمل می آید.

گفتنی است؛ به نفرات برتر کارت هدیه و  لوح یادبود تقدیم می شود و برای برگزیدگان امتیازات و خدمات فرهنگی هنری خاصی در فرهنگسرای رازی پیش بینی شده است تا مسیر شکوفایی ایشان هموارتر شود.

۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید