اخبار

تکمیل پروژه سالن نمایش (بلک باکس) پرند در هفته دولت

تکمیل پروژه سالن نمایش (بلک باکس) پرند در هفته دولت
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در سفر به شهر جدید پرند از افتتاح سالن نمایش (بلک باکس) فرهنگسرای ایمان در هفته دولت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم، احد جاودانی در جلسه با امام جمعه، شهردار و اعضاء شورای شهر، مسائل و مشکلات فرهنگی شهرجدید پرند را مورد بررسی قرار داد .

بنا بر این گزارش؛ در ابتدای این نشست علیرضا عرب شهردار شهر جدید پرند گزارشی از وضعیت عمرانی و فرهنگی شهر به حاضرین ارائه نمود و از مدیر کل در خواست کرد که با طرح موضوع با وزارت متبوع و شرکت عمران شهرپرند، زمینه ای برای افزایش سرانه های فرهنگی در شهر فراهم آورند.

سپس حجت الاسلام والمسلمین پاشاکی امام جمعه پرند ضمن خیر مقدم به مدیر کل و هیأت همراه با بیان اینکه این شهر از کمبود شدید سرانه های فرهنگی رنج می برد؛ خواستار توجه ویژه مدیر کل و اختصاص بودجه کافی برای این شهر نوپا با جمعیت چهار صد هزار نفری شد.

همچنین از وی درخواست نمود تا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یا دفتر نمایندگی در این شهر استقرار یابد.

در ادامه هریک از اعضاء شورا به بیان دیدگاه ها و مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر شهر پرداختند و از آمادگی شهرداری و شورا برای کمک به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم  و رونق بخشیدن به این مقوله خبر دادند.

در پایان احد جاودانی ضمن استماع بیانات اعضاء حاضر در جلسه قول مساعدت در افزایش سرانه های فرهنگی شهر در مکاتبه با مسئولین وزارتخانه، استان وشرکت عمران پرند را ارائه داد.

همچنین پیگیری افتتاح سالن نمایش، نمایندگی اداره در شهر جدید پرند، افزایش سرانه های فرهنگی با مشارکت شهرداری و شرکت عمران پرند سایر مواردی بود که مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت رفع موانع و مشکلات فرهنگی شهر به آن اشاره نمود.

۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید