اخبار

جلسه هم اندیشی رؤسای انجمن های فرهنگی هنری با شورای اسلامی شهر پردیس

جلسه هم اندیشی رؤسای انجمن های فرهنگی هنری با شورای اسلامی شهر پردیس
نشست مشترک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رؤسای انجمنهای فرهنگی هنری شهرستان پردیس با رؤسای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر پردیس و بومهن در محل مجتمع فرهنگی هنری مهر بومهن برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس، در این نشست صمیمی حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی رئیس اداره ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه، بر استفاده از توانمندی های انجمنهای فرهنگی هنری شهرستان پردیس در راستای فعالیتهای فرهنگی و هنری تاکید کرد.

وی هدایت، حمایت و نظارت را از شاخصه های اصلی و طراحی شده وزارت متبوع برشمرد و تقویت این انجمنها را موجب رونق و شکوفایی فرهنگ و هنر منطقه دانست.

در این جلسه رؤسای انجمن ها و موسسات فرهنگی، نداشتن مکان مناسب جهت فعالیت، عدم تخصیص اعتبار و عدم حمایت مسئولین شهرستان از آنها را از جمله مشکلات پیش روی خود در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری برشمردند.

سلیمانی فر رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر پردیس نیز از لزوم جمع بندی برنامه ها در طول سال و ارائه آن به اداره فرهنگ و ارشاد جهت تصویب و جمع بندی و ارائه آن  برنامه ها بر طبق شرایط منطقه پردیس و بومهن اشاره کرده تا بر اساس ضرورت های موجود در جامعه اعتبار لازم جهت انجام فعالیتهای فرهنگی و هنری مهیا گردد.

زاهدی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بومهن نیز ضمن تشکر از دعوت به این جلسه در کنار هنرمندان تاکید کرد شورای اسلامی شهر بومهن در جهت تقویت و حمایت از هنرمندان و انجمنهای فرهنگی و هنری نهایت کمک و مساعدت را انجام خواهد داد.

۲۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید