اخبار

به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان

مراسم بزرگداشت مهدی آذر یزدی در انجمن ادبیات داستانی خامه شمیرانات

مراسم بزرگداشت مهدی آذر یزدی در انجمن ادبیات داستانی خامه شمیرانات
به مناسبت روز جهانی ادبیات کودک و نوجوان، بزرگداشت پدر ادبیات کودک و نوجوان ایران در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات و شمال تهران، در نشست این هفته انجمن ادبیات داستان نویسی «خامه»، به مناسبت روز جهانی ادبیات کودک و نوجوان ضمن بزرگداشت سالروز درگذشت مهدی آذر یزدی پدر ادبیات کودک و نوجوان ایران، آثار این نویسنده مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات در این نشست گفت: روز ادبیات کودک و نوجوان فرصت مناسبی جهت آشنا کردن کودکان با کتاب و بهانه ای برای ورود کتاب به زندگانی آن ها است و انس با کتاب تضمینی برای استحکام تربیت و فرهیختگی نسل آینده جامعه می باشد.

علی پناه در ادامه برنامه از خانم رضوی مسئول انجمن ادبیات داستانی خامه و نویسنده در حوزه کتاب کودک با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.

شایان ذکر است جلسات انجمن ادبیات داستانی خامه توسط پری رضوی نویسنده و کارشناس حوزه ادبی اداره می شود و اعضای این انجمن خوانش داستان، برگزاری کارگاه های نویسندگی توسط اساتید محلی، رونمایی و نقد کتاب و دعوت از نویسندگان برجسته کشوری را در دستور کار دارند.

جلسات انجمن ادبیات داستانی خامه هر پانزده روز یک بار در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات برگزار می گردد.

علاقمندان می توانند جهت شرکت در این جلسات با شماره ۴۴۷۲۰۷۸۱ تماس حاصل نمایند.

۲۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید