اخبار

اجرای نمایشنامه خوانی دوراهی سقاخونه در فضای مجازی توسط هنرمند ورامینی

اجرای نمایشنامه خوانی دوراهی سقاخونه در فضای مجازی توسط هنرمند ورامینی
نمایشنامه کوتاه "دوراهی سقاخونه" به سرپرستی محمد قربانی و نویسندگی محمد چرمشیر؛ توسط هنرمند ورامینی الهه گلستانی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین، به صورت مجازی بازخوانی و اجرا شد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین؛ طاهر طاهری رئیس این اداره ضمن قدردانی از این اقدام،گفت: با توجه به تعطیلی سالن های تئاتر و سینما و برنامه های فرهنگی هنری جمعی به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا؛ انجام این دست امور هنری که از طریق فضای مجازی صورت می گیرد،ضمن ایجاد پویایی در میان هنرمندان و ایجاد انگیزه در ایشان، باعث می شود علاقه مندانی که از تماشای تئاتر در تماشاخانه ها محروم هستند، از طریق فضای مجازی آثار هنری مورد نظر خود را دنبال کنند.

طاهری  افزود: در این زمینه از همه هنرمندانی که طرحهای فرهنگی هنری خود را در قالب مجازی اجرا می کنند و به خانه ماندن مخاطب از طریق برنامه های تاثیر گذار در حوزه فرهنگ و هنر کمک می کنند، استقبال می کنیم.

خاطر نشان می شود ،نمایش نامه خوانی دو راهی سقاخونه، به نویسندگی استاد محمد چرمشیر، با موضوعی مذهبی توسط گروه هنری وارنا هنر به سرپرستی و کارگردانی محمد قربانی و به خوانشگری الهه گلستانی از هنرمندان جوان در عرصه گویندگی، بازیگری و کارگردانی تئاتر و مشاوره کارگردانی طیبه سادات نخلی در فضای مجازی اجرا شد.

۲۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید