اخبار

نشست بررسی ویژه برنامه های هفته عفاف و حجاب دراداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر برگزار شد

نشست بررسی ویژه برنامه های هفته عفاف و حجاب دراداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر برگزار شد
همزمان با هفته عفاف و حجاب، نشست بررسی برنامه های عفاف و حجاب با حضور مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر و خانم نقابت مدیر مسئول مؤسسه مد و لباس گل چرخ برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، این نشست در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و استحکام بنیان خانواده و به منظور مقابله با تهاجم فرهنگی و پیرامون اجرایی نمودن برنامه های  هفته عفاف و حجاب در شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر به بخش هایی از فعالیت های اداره ارشاد در این زمینه اشاره کرد و افزود : مقوله حجاب و عفاف لازم و ملزوم یکدیگر هستند که افراد جامعه با لحاظ نمودن آن می توانند باعث رشد ، ارتقاء و بالندگی فرهنگ حجاب و عفاف و سبک زندگی ایرانی -  اسلامی به نسل های آینده شوند.

مرادی در ادامه از تعامل و همکاری بوجود آمده بین اداره ارشاد و موسسه مد و لباس ابراز خرسندی کرد و به تشریح برنامه های اجرایی این هفته منجمله برگزاری کلاس های آموزشی و برپایی نمایشگاه مد و لباس با رعایت پروتکل های بهداشتی پرداخت.

در ادامه نقابت، مدیر مسئول موسسه مد و لباس گل چرخ آمادگی خود را برای اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در این هفته اعلام نمود .

گفتنی است: مدرس رشته های عملی خیاطی و طراحی در دانشگاه سوره، عضو رسمی انجمن طراحان پارچه و لباس در ایران، مدرس هنری صدا و سیما در برنامه های به خانه برمی گردیم و خانه فیروزه ای، برگزاری 18 نمایشگاه مد و لباس، ثبت اختراع الگوهای انحصاری لباس مخصوص اندام های ایرانی به نام الگوهای شانجو، 15 سال مؤسس آموزشگاه رسمی فنی و حرفه ای، دارای مدرک طراحی و دوخت از دانشگاه های هنر مد در فرانسه و برارا در ایتالیا و مدرک از مدیر خانه مد و لباس ایرانی اسلامی از افتخارات خانم فرحناز نقابت مدیر مسئول این موسسه می باشد.

۲۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید