اخبار

دیدار و گفتگو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس با رئیس انجمن نمایش استان تهران

دیدار و گفتگو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس  با رئیس انجمن نمایش استان تهران
حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس با حمید صفار رئیس انجمن نمایش استان تهران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس، حمید صفار رئیس انجمن نمایش استان تهران ضمن بازدید از سالن آمفی تئاتر و دفتر انجمن نمایش شهرستان قدس، با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حسین کشاورزیان دیدار و پیرامون برنامه های در دست اقدام، مسائل و مشکلات انجمن نمایش شهرستان، دیدار و گفتگو کرد.

کشاورزیان با تقدیر از اقدامات انجام شده سید امیر حسینی مسئول جدید انجمن نمایش شهرستان قدس، خواستار حمایت بیشتر انجمن نمایش استان تهران از این نیروی جوان و ارزشی شد و گفت: با وجود شیوع بیماری کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، برگزاری دو جشنواره کشوری و ساماندهی گروه های نمایش شهرستان، نشان دهنده تلاش و عملکرد مثبت حسینی می باشد که با حمایت انجمن نمایش استان، قطعا شاهد رشد و شکوفایی انجمن و گروه های نمایشی و تئاتر شهرستان خواهیم بود.

رئیس انجمن نمایش استان تهران، ضمن تشریح فعالیت ها و برنامه های دردست اقدام در سال 1399 بیان داشت: مقرر گردید بمنظور رشد انجمن های نمایش شهرستان های استان تهران و انتقال تجربه گروه های نمایشی شهرستان ها، از این پس گروه های نمایشی با اجرای نمایش و تئاتر در شهرستان های مختلف، به تبادل تجربه و دانش در زمینه و موضوعات مختلف نمایش و تئاتر بپردازند.

وی با تشریح این موضوع گفت: از این پس شاهد حضور گروه های نمایشی شهرستان قدس در شهرستان های هم جوار و حضور گروه های شهرستان های دیگر در شهرستان قدس خواهیم بود.

حسین کشاورزیان اجرای این طرح را به جهت انتقال دانش و تجربه و و انتشار تکنیک های مختلف نمایشی و بازیگری، خوب و مفید دانسته و آمادگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس را بجهت اجرای این طرح اعلام داشت.

۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید