اخبار

نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با مسئول انجمن موسیقی بهارستان

نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با مسئول انجمن موسیقی بهارستان
غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با بیوک صفیاری مسئول انجمن موسیقی درباره مسائل مربوط به حوزه موسیقی به بحث و تبادل نظر پرداخت .

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان، در این نشست که با حضور غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان، بیوک صفیاری مسئول انجمن موسیقی شهرستان، و جمعی از کارشناسان این اداره در محل آموزشگاه موسیقی صفیاری برگزار شد، غلامرضا آبکار ضمن قدردانی از زحمات وی در حوزه موسیقی گفت: مطمئناً در حوزه آموزش از زمان بروز بیماری کوید 19 انجمن موسیقی و آموزشگاه های موسیقی متضرر شده اند که امیدواریم هر چه زودتر وضعیت عادی شود تا آموزشگاه ها ی هنری با سرعت بیشتری به فعالیت بپردازند .

ایشان در ادامه خواستار فعالیت بیشتر انجمن در راستای ایجاد گروه های موسیقی سنتی، گروه سرود، جذب هنرمندان شهرستان و ایجاد بانک اطلاعاتی فعالان در این زمینه شد .

در ادامه بیوک صفیاری نیز به بیان مشکلات و مسائل موجود در این زمینه چون عدم وجود امکانات و تجهیزات لازم برای فعالیت اعضاء انجمن و عدم وجود شرایط لازم برای برگزاری کنسرت های موسیقی و غیره اشاره نمود.

۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید