اخبار

معرفی کتاب "نخبگان فیروزکوه از دیدگاه سیاحان" در فضای مجازی

معرفی کتاب "نخبگان فیروزکوه از دیدگاه سیاحان" در فضای مجازی
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری انجمن مؤلفین شهرستان فیروکوه هر هفته یک کتاب از مؤلفین را در شبکه مجازی معرفی می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه، با توجه به شیوع بیماری کرونا انجمن مؤلفین، کتابهای نویسندگان و مولفین شهرستان را با هدف ایجاد شناخت و معرفی و ارتقاء سطح بینش و سواد علاقه مندان و گسترش کتاب و کتابخوانی هر هفته شنبه ها این کتابها را در کانالهای مجازی شهرستان معرفی می نماید.

به همین گزارش کتاب خلیل اله بهزاد از مولفین شهرستان با عنوان "نخبگان فیروزکوه از دیدگاه سیاحان" از انتشارات اریش که این کتاب چهارمین اثر از مجموعه کتاب های معرفی و شناخت فرهنگ فیروزکوه و مردم این خطه است . این اثر در واقع شامل دو کتابچه به نام های نخبگان فیروزکوه و فیروزکوه از دیدگاه سیاحان است که هر کدام در جای خود از ویژگی خاصی برخوردارند.

 کتاب اول شامل شرح حال مختصری از شخصیت های علمی، ادبی و ورزشی شهرستان فیروزکوه است و کتابچه دوم، فیروزکوه از دیدگاه سیاحانی است که خود فیروزکوه را دیده و آن را توصیف نموده اند؛ پژوهش و بررسی هایی که در تاریخ فیروزکوه در سال های گذشته آنچه سیاحان از دیده ها و تجربیات خود فیروزکوه منصفانه یا مغرضانه به تحریر کشیده اند، که می تواند خود دستمایه کتابی مستقل باشد.

شایان ذکر است خلیل اله بهزاد تا کنون بیش از 5 جلد کتاب را تالیف نموده و در کارنامه خود دارد.


۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید