اخبار

اهدای گواهی پایان دوره داستان نویسی در شهرستان پاکدشت

اهدای گواهی پایان دوره داستان نویسی در شهرستان پاکدشت
به همت واحد ادبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون داستان نویسی شهرستان پاکدشت، گواهی پایان دوره داستان نویسی به هنرآموزان این رشته اهدا شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت؛ کلاسهای داستان نویسی توسط محمود رضا پیرهادی از داستان نویسان مطرح این شهرستان چهارشنبه هر هفته بصورت حضوری در کتابخانه امام جعفر صادق (ع) برگزار می شد که با توجه به شیوع بیماری کرونا در حال حاضر بصورت مجازی  برگزار می گردد.

براساس این گزارش این نشست با حضور آرام والا مسئول ادبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیرهادی مدرس داستان نویسی، مولایی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری و جمعی از هنرمندان این رشته برگزار شد.

 در ابتدای این نشست آرام والا مسئول ادبی این اداره ضمن تقدیر و تشکر از علاقه مندان این حوزه، درخصوص ضرورت مطالعه مفید و همچنین تاثیر نوشتن جهت جلوگیری از روزمرگی در زندگی و پرداختن به داستان نویسی بعنوان یک هنر ارزشمند اشاره کرد.

در ادامه محمود رضا پیرهادی ضمن معرفی سبک های داستان نویسی  و مراحل شکوفایی داستان نویسی در کشور به اهمیت هنر داستان نویسی در جامعه امروزی اشاره کرد و علاقه مندان به این سبک ادبی را به تلاش و ممارست بیشتر تشویق نمود. 

در پایان با اهدای جوایز و همچنین گواهی پایان دوره داستان نویسی از هنرآموزان این رشته تقدیر بعمل آمد.

۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید