اخبار

برگزاری اولین جلسه هم اندیشی نویسندگان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس

برگزاری اولین جلسه هم اندیشی نویسندگان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس
اولین جلسه هم اندیشی نویسندگان و ادبا، با حضور حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از نویسندگان در مجتمع فرهنگی شمس تبریزی شهرستان قدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس، حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بر حضور نویسندگان و ادبا در انجمن شعر و ادب تاکید و بیان داشت: نویسندگان و ادبا به دلیل تجربه و  داشتن تخصص در حوزه شعر و ادب حضورشان در جلسات انجمن و گروه های شعری لازم و می بایست انجمن ها در جذب نویسندگان و شعرای ادبی تلاش نمایند.

کشاورزیان بیان داشت: شناخت حوزه های مختلف ادبی و تجزیه و تحلیل سبک و آثار نویسندگان مطرح و بنام جهان، باید در جلسات انجمن های ادبی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

وی در ادامه افزود: نویسندگان شهرستان قدس با توجه به تسلط و شناخت حوزه های ادبی می بایست با حضور در جلسات هفتگی و ماهانه انجمن های ادبی و حضور در جلسات کتابخوانی، در افزایش سطح علمی و سواد ادبی همینطور در تولید محتوا تاثیر بسزایی داشته باشند.

کشاورزیان خاطر نشان کرد: یک نویسنده خوب و موفق می بایست به دور از احساسات شخصی، و با صداقت محض تولید محتوا کند و برای رسیدن به این هدف والا، مانند یک قهرمان ورزشی، روزانه طی ساعات مشخصی تمرین نویسندگی کند.

گفتنی است پس از سخنان حسین کشاورزیان، تعدادی از نویسندگان سوالات و انتقاداتی در حوزه فرهنگ و هنر مطرح نموده که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید