اخبار

اجرای نمایش طنز با موضوع اعتیاد در بهارستان

اجرای نمایش طنز با موضوع اعتیاد در بهارستان
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان، نمایش طنز با موضوع اعتیاد توسط هنرمندان این شهرستان در محل کمپ 16 ترک اعتیاد روستای ریه اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان، به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، نمایش طنز  "دو معتاد در جستجوی کار" در زمینه اعتیاد با هنرنمایی "حامد بدخشی" و "محسن مناف زاده" از هنرمندان پرتلاش این شهرستان در محل کمپ 16 ترک اعتیاد روستای ریه به روی صحنه رفت.

غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان در حاشیه برگزاری این نمایش گفت: بی شک یکی از رسالت های هنر، جدای از سرگرمی و زیبایی شناسی، آموزش و آگاهی است؛ هنر تئاتر نیز از این مهم مستثنی نیست و آموزش و آگاهی از دغدغه های اصلی آن محسوب می شود از اینرو با اجرای این نمایش برآن شدیم تا با زبان هنر و در راستای  ترویج فرهنگ مبارزه با مواد مخدر و آشنایی عموم با مضرات بلای خانمان سوز اعتیاد به مواد مخدر گام برداریم .

حامد بدخشی نویسنده، کارگردان و بازیگر این نمایش هدف از اجرای این تئاتر را پذیرش پس از بازگشت از سوی اجتماع و اهمیت شاغل شدن این افراد برای اینکه دوباره به سمت این مواد گرایش نداشته باشند بیان کرد.

۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید