اخبار

همایش عاشیق های آذربایجان به مناسبت دهه کرامت در مجتمع فرهنگی هنری مهر بومهن

همایش عاشیق های آذربایجان به مناسبت دهه کرامت در مجتمع فرهنگی هنری مهر بومهن
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس با همکاری انجمن موسیقی شهرستان و مجتمع فرهنگی هنری مهر بومهن همایش عاشیقهای آذربایجان را به مناسبت دهه کرامت برگزار نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس، این همایش با همکاری کانون آواز آذربایجانی ها  به مناسبت دهه کرامت برگزار شد.

در آغاز هفته کرامت برنامه همایش عاشیق نوازان شهرستان پردیس به همت انجمن موسیقی شهرستان و کانون آراز و با همکاری مجتمع فرهنگی هنری مهر و حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با حضور اعضاء شورای اسلامی و شهرداری شهر بومهن، خانم بابایی مدیر مجتمع، گروهای عاشیق نواز شهرستان و علاقه مندان به هنر موسیقی در محوطه مجتمع فرهنگی هنری مهر برگزار گردید.

برنامه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی آغاز و در ادامه گروه های موسیقی به اجرای برنامه پرداختند که حضور گروه های جوان و نوجوان از نکات ویژه این برنامه بود.

قارداشی مسئول انجمن موسیقی ضمن تشکر از ریاست محترم اداره ارشاد اسلامی شهرستان و مدیریت مجتمع  گفت: با توجه به تعطیلی چند ماهه فعالیتهای هنری در دوران کرونا،  همایش فوق جان تازه ای به موسیقی بخشید.

 وی با تشکر از حمایت شورای اسلامی و شهرداری بومهن حمایت ازفعالیتهای هنری را نیاز امرروز جامعه خواند و ابراز امیدواری کرد که با حمایت بیشتر از هنرمندان شاهد شکوفایی و پویایی  سنتهای خوب و پسندیده اقوام ایرانی باشیم .

 در پایان از گروهای شرکت کننده با تندیس و لوح تقدیر به عمل آمد.
۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید