اخبار

دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان پردیس برگزار شد

دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان پردیس برگزار شد
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس به عنوان دبیر شورای فرهنگ عمومی، دومین جلسه این شورا را در سال اجتماعات فرمانداری برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرستان پردیس، در ابتدای جلسه امام جمعه شهرستان، ضمن خیر مقدم به اعضای جلسه  با اشاره به  اهمیت بالای حق الناس  گفت: اعضای شورا نیز باید این مهم را با حضور به موقع خود  در جلسه و  رعایت حقوق سایرین رعایت نمایند.

وی تاکید کرد؛ بندگی خداوند متعال یکی از بهترین مولفه هایی است که انسان باید داشته باشد و عابدترین مردم کسی است که به وظیفه خود عمل کند .

امام جمعه شهرستان با تاکید به سخنان مقام معظم رهبری درخصوص فرهنگ، تسریع کرد که عرصه فرهنگی عرصه جهاد است.

حجت الاسلام سید حسین حسینی تاکید کرد؛ مصوباتی که درجلسه شورا تصویب می گردد باید توسط اعضا در جلسات آتی پیگیری و اعضا با دست پر در جلسات شورا حضور یابند .

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان نیز ضمن خوش آمد گویی به حضار گفت: همه باید دغدغه فرهنگی داشته باشند؛ در عمل امکان جبران این دغدغه ها تنها با برنامه ریزی کوتاه مدت صورت نمی گیرد .

وی مهمترین مشکل جامعه را مشکل فرهنگی برشمرد و گفت: اعضا باید درحوزه های مختلف فرهنگی برنامه  داشته باشند و برای رفع مشکلات شهرستان با برنامه ریزی های دقیق تلاش نمایند.

در خاتمه تعدادی از اعضای حاضر در جلسه در رابطه با مصوبات جلسه قبل به بیان نقطه نظرات خود در حوزه فرهنگی و اجتماعی و همچنین تخصیص اعتبار جهت این موضوع پرداختند.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید