اخبار

افتتاح نمایشگاه هنر های تجسمی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان قرچک

افتتاح نمایشگاه هنر های تجسمی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان قرچک
نمایشگاه گروهی هنرمندان هنرهای تجسمی شهرستان صبح امروز یکشنبه 8 تیر ماه به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و مسولین دولتی و جمعی از هنرمندان انجمن های فرهنگی و هنری در شهرستان قرچک افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک:نمایشگاه  آثار هنرهای تجسمی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و با هدف معرفی  و فروش آثار هنرمندان در زمینه های مختلف شامل 22 تابلو عکس، چندیدن اثر خوشنویسی، معرق کاری و نقاشی با حضور حمیدرضا خدایی راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قرچک و محمود برزگر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولین و اهالی فرهنگ و هنر در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک افتتاح  شد.

محمود برزگر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک، ضمن خوش آمد گویی به محضر مهمانان حاضر در مراسم افتتاحیه: از زحمات هنرمندان تشکر نمود و گفت:این نمایشگاه با هدف شناسایی آسیب های اجتماعی و فروش آثار هنرمندان، برگزار می شود و امیدواریم در راستای مبارزه با مواد مخدر و کاهش آسیب های اجتماعی شاهد پویایی هر چه بیشتر محیط شهری باشیم.

برزگر افزود: نمایشگاه امروز حاصل تلاش هنرمندان هنرهای تجسمی می باشد که می تواند بنا به ضرورت و بر اساس شرایط موجود شهرستان اجرا شود.

گفتنی است: در این نمایشگاه، 22 تابلو عکاسی 13 اثر خوشنویسی و سه اثر مینیاتور  از امروز 8 تیرماه از ساعت 8 صبح الی 15 عصر به مدت یک هفته در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک واقع در پارک پانزده خرداد دایر می باشد.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید