اخبار

حضور سیروس الوند و شهرام اسدزاده از کارگردانان بنام صنعت سینما و تئاتر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس

حضور سیروس الوند و شهرام اسدزاده از کارگردانان بنام صنعت سینما و تئاتر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس
حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با سیروس الوند و شهرام اسدزاده از کارگردانان خوشنام حوزه سینما و تئاتر کشور، از پتانسیل هنرمندان تئاتر و سینمای شهرستان قدس و بکارگیری امکانات بیشتر در جهت تجهیز سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی شمس تبریزی و اجرا و برگزاری جشنواره های فرهنگی صحبت نمود.

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس، سیروس الوند کارگردان و شهرام اسدزاده مدرس دانشگاه و کارگردان، از سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی شمس تبریزی بازدید و با حسین کشاورزیان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار، حسین کشاورزیان ضمن عرض خیرمقدم بر حضور بیشتر و مشارکت هنرمندان بنام حوزه سینما و فیلم در شهرستان قدس و بکارگیری هنرمندان بومی در صنعت سینما تاکید کرد.

کشاورزیان امکانات فرهنگی هنری شهرستان قدس مخصوصا سالن و مجتمع فرهنگی شمس تبریزی را کافی ندانسته و گفت: در صورت توجه و تجهیز سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی شمس تبریزی، می توان جشنواره و اجراهای تئاتر بین الملی و کشوری را میزبانی کرد.

سیروس الوند و اسدزاده ضمن بازدید از امکانات و تجهیزات سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی شمس تبریزی از همکاری و مشارکت مسئولین شهرستان در حمایت و احداث سالن سینما تقدیر و دیدار با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را جهت مشارکت و تشریک مساعی مفید دانستند.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید