اخبار

بررسی احداث سینمای شهرستان قدس با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

بررسی احداث سینمای شهرستان قدس با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه احداث سینمای شهرستان قدس که با حضور لیلا واثقی فرماندار شهرستان، سیروس الوند و شهرام اسدزاده از کارگردانان بنام حوزه سینما و تئاتر پیرامون بررسی ظرفیت های موجود شهرستان در زمینه هنر و سینما برگزار شده بود؛ شرکت نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس، این دیدار به ریاست لیلا واثقی فرماندار قدس و نیکخواه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و  با حضور سیروس الوند کارگردان، نویسنده و تهیه کننده سینما، شهرام اسدزاده بازیگر و کارگردان نامی کشور و بومی شهرستان قدس، رئیس شورای اسلامی، شهردار شهرقدس، حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن جلسات فرمانداری به منظور بررسی بهره گیری از ظرفیت های موجود شهرستان در زمینه هنر و سینما برگزار شد.

بنا بر این گزارش؛ فرماندار قدس ضمن خیر مقدم به  دو هنرمند کشور در این شهرستان گفت: در سالهای گذشته ساخت سینما در شهرستان قدس از نظرها مغفول مانده است؛ در حالیکه با ایجادچنین ظرفیتی در اشتغال زایی و ایجاد درآمد پایدار  می توان گام موثری برداشت.

فرماندار قدس همچنین حضور دو چهره سرشناس سینما و بالاخص هنرمند بومی شهرستان شهرام اسدزاده را نقطه عطفی در عرصه هنر سینمای این شهرستان دانست.

مقام عالی دولت در شهرستان ابراز داشت: برگزاری "جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد" برای اولین بار در این شهرستان یک فرصت مغتنم برای شهر و مردم است.

همچنین حسین کشاورزیان با دعوت از سیروس الوند و شهرام اسدزاده جهت بازدید از سالن آمفی تئاتر و مجتمع فرهنگی شمس تبریزی، امکانات و ظرفیت سالنهای موجود مخصوصا سالن باغ ملی را جهت اکران فیلم و حتی برگزاری جشنواره های بین المللی  کافی دانسته و عنوان کرد، اگر همین سالن های موجود را تجهیز نماییم می توانیم اکران و پخش فیلم داشته باشیم.

گفتنی است؛ دو هنرمند نامی کشور با حضور در جلسه رسمی این هفته شورای اسلامی شهر که با حضور حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه بود، از نزدیک در خصوص طرح های اکران فیلم و واگذاری سالن سینما به بخش خصوصی با اعضاء شورا دیدار و گفتگو خواهند داشت.

۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید