اخبار

آیین رونمایی همزمان سه کتاب از بانوان جوان پاکدشتی برگزار شد

آیین رونمایی همزمان سه کتاب از بانوان جوان پاکدشتی برگزار شد
به همت موسسه فرهنگی هنری هنر صحنه عشق و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیریت آموزش و پرورش، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری پاکدشت و هنرستان فنی معلم، آیین رونمایی از کتب نویسندگان جوان پاکدشتی در موسسه هنر صحنه عشق برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت ،رونمایی از کتابهای انتهای غزل به قلم ملیکا ابراهیمی، کتاب آیشن به قلم فاطمه فیوجی و کتاب دنیای رنگی تو به قلم محدثه توکلی، به مناسبت روز دختر، با هدف ایجاد انگیزه در نویسندگان جوان شهرستان صورت گرفت.

خاطر نشان می شود در  این مراسم مجید قناد مجری با سابقه و چهره هنرمند و نام آشنا در عرصه کودک و نوجوان به عنوان میهمان افتخاری این برنامه، دهه کرامت و چاپ همزمان سه کتاب از نویسندگان جوان شهرستان را به جامعه فرهنگ و ادب تبریک گفت.

گفتنی است در ادامه بهزاد فراهانی مدیر مسئول موسسه هنر صحنه عشق ضمن تبریک به نویسندگان جوان  به خاطر چاپ کتاب های شان، به تشریح برنامه های موسسه هنر صحنه عشق پرداخت و افزود: با همراهی خوب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر نهادهای فرهنگ ساز شهرستان زمینه فعالیت های فرهنگی هنری از طریق بهره مندی از اساتید درجه یک در این مرکز فرهنگی هنری چند منظوره با مساحت 1800متر، ایجاد شده است.

همچنین در این برنامه تاجیک و پازوکی معاونین آموزش و پرورش، دکتر تقوایی رئیس پژوهش سرای خوارزمی، مولایی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری پاکدشت هر یک ضمن تبریک این رویدادهای مهم(آغاز به کار موسسه هنر صحنه عشق و نیز چاپ سه کتاب نویسندگان جوان در روز دختر)، در خصوص هنر و فرهنگ نویسندگی سخنانی را ایراد کردند.

حمید محسن وند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت در حاشیه این رویداد فرهنگی ادبی، ضمن قدردانی از تلاش دست اندرکاران موسسه فرهنگی هنری هنر صحنه عشق، رونمایی از کتاب سه دختر جوان، به مناسبت روز دختر و میلاد حضرت معصومه (س) و آغاز به کار فعالیت های موسسه مذکور در این روز را بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود: بهتر است با تداوم این گونه برنامه ها زمینه حضور و مشارکت حداکثری نویسندگان بومی و غیر بومی در ارتقاء سطح فرهنگی هنری شهرستان، فراهم شود.

وی تصریح کرد: با شیوع و ماندگار شدن بیماری منحوس کرونا، باید برنامه های راهبردی متناسب با شرایط طراحی و انجام شود تا خدمت رسانی به علاقه مندان و مخاطبان فرهنگ و هنر و رسانه موثرتر از پیش صورت پذیرد.

خاطر نشان می شود فرامرز مولایی پژوهشگر و نویسنده شهرستان در خصوص هنر نویسندگی و تاریخچه داستان نویسی در ایران در دوره معاصر و تاریخ قصه نویسی از دیر باز در ایران و جهان سخن گفت.

حمید عزیزآبادی فراهانی مدیر فرهنگ و ادب موسسه هنر صحنه عشق و دبیر این مراسم ضمن تبریک این رویداد مهم از تلاش و همراهی دستگاهای همراه قدر دانی کرد و افزود: همراهی صمیمانه دستگاه های فرهنگی که مانند زنجیر به هم متصل هستند، باعث ایجاد زمینه های خلاقیت و آفرینش های فرهنگی هنری می شود و امید است با تداوم این همراهی هوشمندانه و ارزشمند، از این پس شاهد خلق شاهکارهای فرهنگی هنری بیشتری باشیم.

۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید