اخبار

شورای معاونان اداره کل با معرفی و تقدیر از روابط عمومی های برتر شهرستانها برگزار شد

شورای معاونان اداره کل با معرفی و تقدیر از روابط عمومی های برتر شهرستانها برگزار شد
شورای معاونان اداره کل به ریاست احد جاودانی و با حضور معاونان، مدیران ستادی و روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانهای شمیرانات، تهران، قدس و ملارد به منظور بررسی وضعیت، مسائل و مشکلات این شهرستانها برگزار شد.

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، احد جاودانی در این نشست ضمن تأکید بر بررسی و پیگیری اقدامات کارگروه توسعه و اعلام اقدامات مصوبات در جلسات گفت: برگزاری جلسات کارگروه توسعه مدیریت با حضور روسای ادارات شهرستانها تلاشی برای رفع چالشها و ارتقاء عملکرد ادارات شهرستانها به عنوان بازوان اجرایی اداره کل می باشد که با برنامه ریزی و تعامل مدیران ستادی و شهرستانی به منظور رفع مشکلات در این کارگروه به سرانجام می رسد.

وی تشکیل جلسات کارشناسی در معاونتها و واحدهای ستادی ذیل کارگروه جهت مرتفع نمودن مسائل شهرستانها را ضروری دانست .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ضمن تقدیر از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانها افزود: در شرایط فعلی که مشکلات ویروس کرونا خیلی از بخشها را تحت شعاع قرار داده، ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانهای استان تهران با همکارای انجمن های فرهنگی و هنری رسالت و مأموریت خود را به نحو احسن اجرا نمودند .

گفتنی است روسای ادارات حاضر در این نشست ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اداره خود به بیان مسائل و مشکلات موجود پرداختند .

گفتنی است، عدم تفویض اختیارات وزارت متبوع به اداره کل، نحوه فعالیت مجتمع های فرهنگی هنری در شهرستانها، عدم بروزرسانی آئین نامه های اجرایی برخی از صدور مجوزها، تعمیر و تجهیز، مسائل و مشکلات انجمن های فرهنگی هنری، همکاری و هماهنگی درون شهرستان، تبلیغات محیطی و نحوه بازرسی از مراکز فرهنگی هنری از جمله مباحث مورد بحث در این جلسه بود که مورد بررسی قرار گرفت .

یادآور می شود علی صادقی فر مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نیز در این نشست در خصوص عملکرد روابط عمومی های شهرستانهای تابعه و نحوه ارزیابی انجام شده در حوزه خبر و زیر پرتابل ادارات در سال 98، توضیحاتی را ارائه و در ادامه شهرستانهای ری، شمیرانات و قرچک را به عنوان رتبه های اول تا سوم این حوزه معرفی کرد .

در پایان جلسه احد جاودانی لوح تقدیر و هدیه عبدالرضا علی پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات و مهدی جعفری اصل مسئول روابط عمومی آن اداره را اهداء نمود.

۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید