اخبار

برگزیدگان اولین پویش مجازی موسیقی شمیرانات تجلیل شدند

برگزیدگان اولین پویش مجازی موسیقی شمیرانات تجلیل شدند
برگزیدگان اولین پویش مجازی موسیقی شمیرانات با برگزاری مراسم اختتامیه با حضور عبدالرضا علی پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و مهدی کاظمی مسئول انجمن موسیقی شهرستان، مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، اولین پویش مجازی موسیقی ویژه هنرجویان سازهای تنبک و پیانو کلاسیک و ایرانی از طریق فضای مجازی توسط انجمن موسیقی شمیرانات و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در بهار سال جاری برگزار شد که پس از بررسی داوران در بخش پیانو از بین 116 اثر و در بخش تنبک از بین 83 اثر نفرات زیر انتخاب گردیدند.

در بخش پیانو نیکا حسینی، رضا شیروانی جوزدانی و پوریا آزاد در رده سنی بالای 12 سال به ترتیب با کسب رتبه های اول تا سوم و کیانا فرهمند نیا، پرنیان اسکندرزاده و آراد احمدی در رده سنی زیر 12 سال به ترتیب با کسب رتبه های اول تا سوم مورد تجلیل قرار گرفتند.

همچنین در این بخش از ایلیا شیخ الاسلامی، شهروز سلطانی، نگار حسینی، یاسمین محمدی، درسا علیزاده، درسا قاسمی، مها گروسی و نازنین فاطمه محمدی به عنوان هنرمند برگزیده تقدیر به عمل آمد.

در بخش تنبک آیلی آدی بیگ، آرش حاجی تقی و ندا اکبرلو در رده سنی بالای 12 سال به ترتیب با کسب رتبه های اول تا سوم و کیان علیشاهی، محمد معین حیدرپناه و ملیکا موسوی در رده سنی زیر 12 سال به ترتیب با کسب رتبه های اول تا سوم مورد تجلیل قرار گرفتند.

همچنین در این بخش از رامیلا رضایی، نیکان نجفی، محمد امین مشفقی، فرهاد فریدیان، عرشیا مسیبی و امیرحسین جمشیدی به عنوان هنرمند برگزیده تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است مهدی کاظمی، امیرحسین جم، محمدرضا پیرکه و محمد مهدی آقایی داوران بخش پیانو و کامران آزاد زرآبادی و عرفان ناظم زاده داوران بخش تنبک در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند .

۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید