اخبار

دنیای پر از شگفتی نمایش بار دیگر آغاز می شود

دنیای پر از شگفتی نمایش بار دیگر آغاز می شود
هفتمین دوره کلاسهای تخصصی بازیگری در پیشوا برگزار می شود .

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا، این هفتمین فرصتی است که انجمن هنرهای نمایشی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا برای علاقه مندان به این هنر برای ورود به صحنه های پر از شگفتی تئاتر ایجاد کرده است

قاسمی رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان پیشوا گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، این دوره از کلاسهای تخصصی آموزش بازیگری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی افزود بازیگر با ورود به عرصه بازیگری به دنیای رمزآمیز و شگفتی پا می‌گذارد. او با تمرین و همذات پنداری با نقش های گوناگون ،خود را در چرخه زندگی قرار می دهد. در این دوره علاوه بر فراگیری فن بدن و بیان بداهه پردازی و تمرین اعتماد به نفس، از مهارت زندگی و تمرین ذهنی استفاده خواهد شد که سختی روزهای کرونایی کمتر شود .

استاد محسن زارع نویسنده و کارگردان پر سابقه، مدرس نمایش خلاق بوده و در رده سنی کودک و نوجوان تدریس می کند و همچنین روح ا.. سنایی مدرس بازیگری بزرگسال می باشد که جوایز متعدد جشنواره های بین المللی و جشنواره فجر و...  را در کارنامه خود دارد.

گفتنی است علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا به آدرس پیشوا – خیابان فلسطین ابتدای خیابان شهدای گمنام مراجعه و یا با شماره تلفن های 36729957 - 36779958 - 09391963522 در تماس باشند .

۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید