اخبار

انتخابات انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ری برگزار شد

انتخابات انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ری برگزار شد
نخستین انتخابات انجمن نمایش شهرستان ری با حضور پنج گروه ثبت شده، در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، «سید حسن صفوی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در ابتدای جلسه، بر اهمیت جایگاه نمایش در بین هنرهای دیگر تاکید کرد و افزود: اگر این هنر با صداقت و امانت داری در آمیزد، تاثیرگذاری آن در جامعه دو چندان می شود.

وی اضافه کرد: هنرمندان نمایش شهرستان ری با همت و تلاشی که دارند، سالیان متمادی است که در جشنواره های استانی و کشوری خوش می درخشند و یا هدایت پیشکسوتان هنر نمایش، این موفقیت ها استمرار خواهد داشت.

«حمیدرضا صفار» مسئول انجمن نمایش شهرستان های استان تهران نیز در سخنانی، حضور گسترده هنرمندان نمایش ری در جشنواره های مختلف و اجراهای مستمر در طول سال را حاصل تلاش دلسوزان این عرصه از جمله هنرمندان، پیشکسوتان و مسئولان دانست و یادآور شد: انجمن نمایش استان تهران در نظر دارد تا کارگاه های آموزش بازیگری، نمایشنامه نویسی، کارگردانی و اقتصاد هنر را با حضور متخصصین این امر برگزار کند تا هنر نمایش به جایگاه حقیقی خود برسد.

وی ضمن تشکر از همراهی اعضا گروه های نمایش ثبت شده و همچنین کاندیداهای نخستین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی شهرری اظهار داشت: منتخبین  برای یک دوره دوساله مشغول بکار خواهند شد.
گفتنی است پس از شمارش آراء، مجید قربانی با 11 رای، علی خوش گفتار با 8 رای و شهاب راحله با 7 رای به عنوان هیئت رئیسه انجمن نمایش شهرستان ری انتخاب شدند.

۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید