اخبار

نشست هم اندیشی فعالان فرهنگی شهرستان با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر برگزار شد

نشست هم اندیشی فعالان فرهنگی شهرستان با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر برگزار شد
جلسه هم اندیشی فعالان فرهنگی شهرستان با حضور مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکترآصفی مسئول انجمن ناشران و نویسندگان جوان کشور، عظیمی مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و موسوی فرمانده حوزه 287 ابوذر غفاری ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع) اسلامشهر در محل اداره فرهنگ و ارشاد برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، میثم مرادی رئیس اداره ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی، بر ضرورت حمایت از نویسندگان و ناشران شهرستان تأکید کرد و افزود: برآنیم تا با تعامل و همکاری انجمن ناشران و نویسندگان جوان شهرستان، انجمن ناشران کودک و نوجوان و انجمن ناشران آموزشی بتوانیم گامی مؤثر در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای جوان شهرستان برداریم .

مرادی در ادامه عنوان کرد: شهرستان اسلامشهر با دارا بودن انجمن های ادبی فعال و نویسندگان برجسته، ظرفیتی مناسب در حوزه شعر و نویسندگی است که می بایست با تلاش و همکاری دستگاههای فرهنگی شهرستان این ظرفیت ها شکوفا و منجر به تولید آثار ادبی فاخر و ارزشمند شود.

در ادامه پیرامون کمک ها و حمایت های شهرداری از انجمن ها و برنامه های فرهنگی هنری بحث و تبادل نظر شد و هریک از اعضاء نظرات، پیشنهادات و دیدگاههای خود را بیان نمودند.

گفتنی است: ایجاد کانال نویسندگان جوان و کشف و شناسایی استعدادهای نویسندگان جوان در سطح شهرستان، حمایت از چاپ کتابهای نویسندگان و مؤلفین شهرستان و برگزاری دوره های آموزشی برای نویسندگان کودک و نوجوان از جمله نتایج این جلسه بود.

 

۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید