اخبار

اولین کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال 99 برگزار شد

اولین کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال 99 برگزار شد
اولین کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال 99 با حضور اعضاء کارگروه در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار گردید .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، در ابتدای این جلسه احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن خوش آمد گویی به اعضاء حاضر، انتساب محمد علی اسدی بعنوان دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران را تبریک و از اقدامات مهدی محمدی دبیر اسبق قدردانی نمود .

وی در ادامه ضمن قرائت دستور جلسه، در خصوص موارد مطروحه در کارگروه توضیحاتی را ارائه نمود و بر تعیین نماینده ثابت توسط دستگاههای اجرایی جهت حضور در جلسات تاکید کرد .

وی همچنین یادآور شد: ضروری است تمام دستگاههای اجرایی، همکاری لازم را با کارگروه داشته باشند و با اهتمام و جدیت نسبت به اجرای برنامه های مرتبط و مصوب کارگروه اقدام نمایند .

در ادامه مرضیه محرابی معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نیز به شرح گزارشی از اقدامات این اداره کل و دستگاههای عضو کارگروه در سال 98 پرداخت .

محمدعلی اسدی دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران نیز ضمن تشکر به جهت برپایی نشست و حضور اعضاء، به نقش و اهمیت اولویت پیشگیری بر مقابله تاکید نمود و خواستار اقدامات و عملکرد دستگاهها در اجرای برنامه های  پیشگیرانه شد.

وی در ادامه افزود: می بایستی بر اساس استانداردهای پیشگیری اقدام کنیم و به جزئیات توجه بیشتری داشته باشیم.

اسدی در ادامه به بحث ارزیابی عملکرد دستگاهها پرداخت و گفت: به دنبال ارزیابی عملکرد محتوایی دستگاهها بر اساس شرح وظایف آنها، ابلاغیه های ستاد و شرح وظایف کارگروه هستیم ولی در حال حاضر هیچ شاخصی برای ارزیابی عملکرد دستگاهها وجود ندارد، لذا نیاز است این شاخص ها از سوی اعضاء کارگروه  به ستاد ارائه شود تا بر همان اساس ارزیابی صورت پذیرد .

گفتنی است : در ادامه این نشست هر یک از نمایندگان دستگاههای حاضر به ارائه برنامه های پیشنهادی و نقطه نظرات کارشناسی خود به مناسبت سالروز صدور پیام تاریخی رهبر معظم انقلاب در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز (12 تیر) پرداخته و مواردی را به تصویب رساندند .

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید