اخبار

تشریح برنامه های غنی سازی اوقات فراغت تابستان در شهرستان رباط کریم

تشریح برنامه های غنی سازی اوقات فراغت تابستان در شهرستان رباط کریم
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه هم اندیشی غنی سازی اوقات فراغت که با حضور اعضای ستاد اوقات فراغت شهرستان در محل اداره آموزش و پرورش برگزار شد به تشریح برنامه های این اداره در ایام تعطیلات تابستان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم، عزت الله عسگری با بیان اینکه برنامه ریزی غنی سازی اوقات فراغت مستلزم هم اندیشی و همکاری ادارات مرتبط می باشد؛ از اعلام برنامه های این اداره با همکاری نهادهای شهرستانی خبر داد.

عسگری در ادامه افزود: از ظرفیت فرهنگسراها و انجمنها، برنامه های فرهنگی و آموزشی در مدارس و پایگاههای تابستانی، برگزاری اردوهای فرهنگی تفریحی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان، نقد و بررسی کتاب با مشارکت نهاد کتابخانه ها، استفاده از ظرفیتهای فرهنگی ادارات، مدارس و مراکز آموزشهای فرهنگی هنری، نقد و نمایش فیلمهای  سینمایی با مشارکت شهرداری رباط کریم برای اصحاب فرهنگ و هنر و مسابقه مجازی کتابخوانی با مشارکت نهاد کتابخانه ها در این ایام می توان به خوبی بهره برد.

  وی در پایان ضمن اشاره به اینکه تا زمان ابلاغ ستاد کرونا و دستورالعمل جدید درخصوص فعالیت فرهنگسراها و مجتمع های فرهنگی و هنری شهرستان، از اول تیرماه برنامه های آموزشی با رعایت پروتکل های لازم برگزار خواهد شد.

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید