اخبار

نخستین همایش بررسی امور ایثارگران ادارات شهرستان قدس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

نخستین همایش بررسی امور ایثارگران ادارات شهرستان قدس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

جلسه هم اندیشی و راهکارهای اجرایی امور ایثارگران به ریاست نیکخواه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قدس و با حضور گله دارزاده معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و  رؤسای کلیه ادارات شهرستان در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس، نیکخواه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قدس در این جلسه ضمن تاکید بر اولویت امور کلیه ادارات به بررسی و حل مشکلات ایثارگران و خانواده شهداء اظهار داشت: از آنجائیکه همگی ما امروز امنیت و استقلال کشور را مرهون از جان گذشتگی این عزیزان هستیم پس اولویت امور، رسیدگی به مشکلات آنهاست.

وی در ادامه افزود: جایگاه این قشر همیشه و در همه حال باید تکریم شود و هیچ گونه کوتاهی از سوی ادارات در این خصوص پذیرفته نیست و اهتمام ویژه کلیه دستگاه ها در رسیدگی به امور آنان مورد انتظار است.

بنابراین گزارش؛ اهم دستورات مطروحه در این جلسه را می توان، راه اندازی و فعال نمودن واحد امور ایثارگران به منظور تکریم و صیانت از حقوق آنان و معرفی رابط پیگیر امور ایثارگران در کلیه دستگاه ها و بررسی و پیگیری نحوه جذب و بکارگیری فرزندان شاهد و ایثارگر عرصه جهاد و شهادت نام برد .

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید