اخبار

حضور هنرمند پاکدشتی در شبکه جام جم

حضور هنرمند پاکدشتی در شبکه جام جم
محمود غریب دشتی هنرمند و پیشکسوت رشته موسیقی شهرستان پاکدشت در خرداد ماه سال جاری بعنوان مهمان برنامه ترنم در شبکه جام جم حضور یافت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت؛ محمود غریب دشتی مدرس موسیقی و مدیر مسئول آموزشگاه آزاد موسیقی دل نوا در ویژه برنامه  ترنم که با اجرای  قدیریان  پخش می شود، حضور پیدا کرد.

در این برنامه محمود غریب دشتی ضمن معرفی و سابقه فعالیت خود در زمینه موسیقی، در خصوص آهنگ سازی و سبک های  مختلف موسیقی  با مجری برنامه به تبادل نظر و گفتگو پرداخت.

گفتنی است محمود غریب دشتی متولد 1350 بوده که از سال 1364 شروع به فراگیری  ساز سنتور نمود. وی تا سال 1373 شاگرد استاد ناصر صفایی بوده  است، اما نقطه عطف و افتخار بزرگ زندگی خود را شاگردی استاد پرویز مشکاتیان می داند.

وی در زمینه نویسندگی و تالیف کتاب نیز فعالیت دارد و تاکنون بیش از چندین کتاب در حوزه موسیقی جمع آوری وگردآوری کرده است، از کتابهای ایشان می توان به نغمه های ماندگار، نوای ماندگار، مطرب مهتاب رو، آوای دوست، نغمه های گونه گون، عشق نار شور و برگزیده آثار ماندگار موسیقی کلاسیک(سنتور) را اشاره کرد.

 

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید