اخبار

تشکیل کمیته ساماندهی شعر و بازی های کودکانه در مراکز پیش دبستانی در فرمانداری شهر تهران

تشکیل کمیته ساماندهی شعر و بازی های کودکانه در مراکز پیش دبستانی در فرمانداری شهر تهران
اولین جلسه ساماندهی شعر و بازی های کودکانه با حضور فرماندار تهران، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهر تهران و تعدادی از دستگاه های اجرایی مرتبط برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، در راستای حمایت همه جانبه از طرح «ترانه ها و بازی های کودکانه» طرح پیشنهادی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، فرهادی فرماندار شهر تهران کلیه دستگاههای مرتبط را برای اولین نشست فراخواند.

روز گذشته توضیح و تبیین طرح مذکور توسط شیرکوند سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، با حضور فرماندار، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری، مسئولان و کارشناسان دستگاه های اجرایی مرتبط برگزار گردید و در ادامه نمایندگان دستگاهها ضمن ابراز خرسندی و تمایل به همکاری، نظرات و پیشنهادات خود را ابراز نمودند.

در پایان دکتر فرهادی فرماندار تهران، برای حمایت و اجرایی شدن طرح مذکور دستور تشکیل دبیرخانه طرح را به ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران محول نموده و سایر دستگاههای اجرایی مرتبط را بعنوان اعضاء فعال تعیین کرد.

گفتنی است با توجه به اینکه برخی از اشعار عمدتا بی معنا و ضد و نقیض است که سینه به سینه به کودکان منتقل گردیده اما جنبه نوستالژیک دارند و بعضا یادآور خاطرات زیبای کودکی برای بزرگسالان است، لذا ویرایش، بازسازی و تولید سروده های جدید اشعار از محتوا و اهداف طرح مذکور می باشد.

 

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید