اخبار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر از مراکز فرهنگی و هنری شهرستان بازدید نمود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر از مراکز فرهنگی و هنری شهرستان بازدید نمود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر به همراه مسئولین حراست و بازرسی اداره از تعدادی از مراکز فرهنگی و هنری بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر، میثم مرادی رئیس اداره و همراهانش از آموزشگاههای موسیقی بوشهری و ساز و نوا و چاپخانه تپه سیف بازدید نمود و از نزدیک در جریان روند فعالیت ها ، مراحل تولید محصولات، برگزاری کلاسهای آموزشی و نحوه و چگونگی کار و فعالیت مراکز قرار گرفتند.  

در این بازدیدها، مرادی ارزیابی و بازدید از مراکز فرهنگی هنری را از اولویت های اداره برشمرد و افزود: با توجه به وظایف ذاتی این اداره در حمایت و پشتیبانی از مراکز فرهنگی و افزایش رضایتمندی آنان، بر کیفیت بخشی و بهبود و توسعه فعالیت های فرهنگی هنری تأکید نمود .

وی همچنین در این بازدیدها از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات و موانع موجود در آموزشگاهها و مراکز فرهنگی هنری مطلع گردید و برای برطرف نمودن آنها خواستار تعامل و همکاری هر چه بیشتر این مراکز با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

گفتنی است : در این بازدیدها از تعدای از مراکز غیر مجاز نیز بازدید بعمل آمده و تذکرات لازم در خصوص اخذ مجوزهای لازم ارائه شد.

مرادی در پایان اظهار امیدواری کرد که با نظارت های مستمر بر فعالیت های مراکز فرهنگی و هنری بتوانیم گامی مؤثر در راستای اجرای قوانین و مقررات و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری برداریم .

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید