اخبار

افتتاح نمایشگاه صنایع دستی و آثار تجسمی به مناسبت روز ملی صنایع دستی در شهرستان قرچک

افتتاح نمایشگاه صنایع دستی و آثار تجسمی به مناسبت روز ملی صنایع دستی در شهرستان قرچک
نمایشگاه گروهی هنرمندان صنایع دستی و هنرهای تجسمی شهرستان قرچک به مناسبت روز ملی صنایع دستی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی و مسئولین دولتی و جمعی از هنرمندان انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک، نمایشگاه صنایع دستی و آثار هنرهای تجسمی به مناسبت روز ملی صنایع دستی و با هدف معرفی  و فروش آثار هنرمندان در زمینه های مختلف حجم سازی، سرامیک، کیف و عروسک سازی و تابلو فرش های هنری و معرق با حضور بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک، رشیدیان بخشدار مرکزی و محمود برزگر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولین و اهالی فرهنگ و هنر در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک افتتاح  شد.

محمود برزگر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک، ضمن خوش آمد گویی به محضر مهمانان حاضر در مراسم افتتاحیه، از زحمات هنرمندان تشکر نمود و گفت: انشااله با همکاری دیگر ارگان ها بتوان نمایشگاه های گروهی متعددی را در سطح شهرستان با هدف تبیین شعار سال و جهش تولید و فروش آثار هنرمندان، زمینه بروز استعدادهای هنرمندان و هنرجویان شهرستان را هر چه بیشتر فراهم کنیم و در جهت رونق کسب و کارهای هنری ایجاد کنیم.

برزگر افزود: نمایشگاه امروز حاصل همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی می باشد که در طول سال می تواند بنا به ضرورت و بر اساس شرایط موجود شهرستان اجرا شود.

گفتنی است: در این نمایشگاه، آثار 9 نفر از هنرمندان صنایع دستی و حوزه هنرهای تجسمی  با ارائه بیش 283اثر در این نمایشگاه جهت ارائه و فروش در معرض عموم قرار خواهد گرفت. در این نمایشگاه آثار متنوعی از صنایع دستی شامل:  کارهای حجمی، معرق کاری، چرم بافی و تراش سنگ و ... به مدت  پنج روز در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان واقع در پارک پانزده خرداد دایر می باشد.

 خاطر نشان می شود در این نمایشگاه 283اثر از 9هنرمند قرچکی در رشته‌های هنرهای تجسمی و صنایع دستی از امروز سه شنبه (20 خرداد ماه) از ساعت 8 الی 15 در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک واقع در پارک 15 خرداد به مدت پنج روز برای بازدید علاقمندان دایر است.

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید