اخبار

دوازدهمین جلسه بازآفرینی شهری پایدار شهرستان قدس با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

دوازدهمین جلسه بازآفرینی شهری پایدار شهرستان قدس با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوازدهمین جلسه ستاد بازآفرینی شهری با حضور ناصری پور معاون فنی عمرانی فرمانداری، کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر روسای ادارات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

  به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس، در این نشست ابتدا مصوبه جلسه قبل قرائت و هرکدام از ادارات گزارش جامع و کاملی از وضعیت سازمان متبوع خود ارائه کردند.

سپس علیرضا ناصری پور سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری قدس در این جلسه عنوان کرد: توجه جدی به محلات آسیب پذیر و بافت فرسوده ضروری است و همه موظفیم در خصوص حل مشکلات این محلات تلاش کنیم.

وی در ادامه افزود: در سه محله هدف (شهید عالمی، سجاد و محمدآباد) در طرح بازآفرینی شهری، باید به همت تمام دستگاه های شهرستان، مسکن جایگزین احداث شود.

در ادامه حسین کشاورزیان نیز با اشاره به عدم وجود حتی یک سالن سینما، برای چندمین بار خواستار ساخت و تجهیز سینما شد. وی همچنین گفت: مجتمع فرهنگی هنری شمس تبریزی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای یک سالن آمفی تئاتر بوده که متاسفانه از سیستم نور و صدا برخوردار نیست و فقدان همین موضوع اجراهای گروه های نمایش و تئاتر را دچار مشکل نموده است.

کشاورزیان گفت: با توجه به وجود استعدادهای فراوان در زمینه تئاتر و نمایش در میان جوانان شهرستان قدس، خواستار حمایت و توجه مسئولین خصوصا شهرداری و شورای شهر،  جهت تجهیز سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی شمس تبریزی شد.

گفتنی است در این جلسه مصوبات جلسه پیشین بررسی و مقرر شد مصوبات جامانده به قید فوریت پیگیری شوند.

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید