اخبار

اولین نشست عمومی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با همکاران در سال 99

اولین نشست عمومی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با همکاران در سال 99
احد جاودانی و معاونان در نشستی عمومی، پاسخگوی سئوالات، مسائل و مشکلات همکاران اداره کل بودند و در خصوص مسائل جاری توضیحاتی ارائه نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، این نشست با حضور احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرتضی قاسمی چراتی معاون توسعه مدیریت و منابع، مرضیه محرابی معاون امور فرهنگی و رسانه ای و ابراهیم گله دارزاده معاون امور هنری و سینمایی، با حضور همکاران این اداره کل در سالن آمفی تئاتر برگزار شد .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در این جلسه برگزاری نشست های عمومی با همکاران را فرصتی مناسب جهت بازنگری و بررسی سطح خدمات اداره کل دانست و افزود: با شیوع ویروس کرونا درابتدای سال 99، برگزاری نشست نوروزی با همکاران میسر نشد و اکنون فرصتی فراهم آمد تا در خدمت همکاران باشیم.

وی ادامه داد: تلاش کردیم تا مساعدت لازم را با همکاران به جهت انجام دورکاری داشته باشیم و اکنون با پایان یافتن دورکاری ها انتظار است با رعایت نظم و انضباط اداری، پاسخگویی به موقع به مکاتبات، دقت در امور محوله و اختصاص وقت و زمان کافی در جهت تکریم مراجعین، در جهت رشد و ارتقاء سطح اداره کل گام برداریم.

احد جاودانی شیوع کرونا را عاملی در جهت بروز مشکلات مالی برای دولت دانست و ابراز امیدواری کرد تا با بهبود شرایط مالی و تامین منابع مورد نیاز، تنگناهای موجود مرتفع گردد . وی افزایش حقوق 50 درصد و بهره مندی از فصل 10 قانون خدمات کشوری را حرکتی مهم و تحولی در حقوق همکاران دانست .

در ادامه قاسمی چراتی معاون توسعه مدیریت و منابع با گرامیداشت یاد و خاطره زنده یاد علی رهنما همکار شهرستان پاکدشت که با ابتلا به ویروس کرونا دار فانی را وداع گفت، در توضیحاتی به منابع مالی در سال 99 اشاره کرد و گفت: به جهت ادامه دار شدن بیماری کرونا تخصیص های مالی کاهش چشمگیری داشته لکن تلاش برای جذب اعتبارات که از وظایف ذاتی این معاونت می باشد با قدرت ادامه دارد تا بتوانیم وضعیت معیشت همکاران را بهبود بخشیم .

همچنین مرضیه محرابی معاون امور فرهنگی و رسانه ای در این نشست از توزیع 36 هزار جلد کتاب، خرید کتاب از مولفین، رونمایی کتاب فصل شعر از شاعران استان تهران و راه اندازی پویش های فرهنگی در فضای مجازی خبر داد .

در ادامه همکاران با طرح سوالاتی به بیان مشکلات و مسائل اداری و رفاهی در حوزه فعالیت خود پرداختند که با پاسخ از سوی مدیرکل و معاونان وی همراه گردید.

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید