اخبار

آیین رونمایی از کتاب "مهندس جهادی" در شهرستان قرچک برگزار شد

آیین رونمایی از کتاب "مهندس جهادی" در شهرستان قرچک برگزار شد
کتاب "مهندس جهادی" تالیف عاطفه بخشایی با حضور علاقه مندان به فرهنگ ایثار و شهادت و دوستداران کتاب در شهرستان قرچک رونمایی شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک، آیین رونمایی از کتاب "مهندس جهادی" در مورد زندگی نامه و خدمات فرمانده تیپ سنگر سازان استان تهران، شهید حجت ملاآقایی با حضور همسنگران و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی در شهرستان قرچک برگزار شد.

در ابتدای این مراسم تعدادی از همسنگران شهید ملاآقایی با بیان خاطراتی از این شهید، بخشی از خدمات و تلاش های این شهید بزرگوار را برای حاضرین بیان کرده و سپس ذاکرین اهل بیت نیز با بیان اشعار حماسی و آیینی فضای معنوی پر شوری را در این آیین رونمایی ایجاد کردند.

در ادامه مولف کتاب عاطفه بخشایی نیز در خصوص چگونگی تالیف و جمع آوری مستندات مطالبی را بیان کرد و از مدیران سطح شهرستان خواست که از این اثر حمایت کنند.

گفتنی است سردار شهید حجت ملاآقایی از شهدای شاخص شهرستان قرچک و استان تهران بود که در سمت فرماندهی تیپ سنگر سازان استان تهران پس از رشادت های بی نظیر به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
 در پایان مراسم ضمن استقبال مدیران شهرستان از این کتاب، قول مساعدت و همکاری به جهت خرید و توزیع این اثر در سطح استان را دادند.

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید