اخبار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس با دو تن از فعالان حوزه سینما دیدار و گفتگو کرد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس با دو تن از فعالان حوزه سینما دیدار و گفتگو کرد
حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس با اسدزاده کارگردان و تهیه کننده و حاتمی بازیگر و مدرس دانشگاه، پیرامون مسائل هنری و مشکلات مربوط به حوزه سینما و میزبانی جشنواره فیلم و تئاتر فجر، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس، حسین کشاورزیان با ذکر این نکته که شهرستان قدس فاقد سینما می باشد، گفت: این شهرستان دارای پتانسل و استعدادهای فراوانی در عرصه نمایش و تئاتر خیابانی و ساخت فیلم مستند است که متاسفانه نبود حتی یک سالن سینما باعث یأس و دلسردی اهالی فرهنگ و هنر شده که همین عامل و کمبود امکانات زیربنایی، باعث مهاجرت نخبه ها و استعدادهای شهرستان به شهرهای بزرگتر خصوصا تهران شده است.

جا دارد مسئولین و اعضای شورای شهر اهتمام و توجه ویژه ای به این نکته داشته باشند و هرچه زودتر شاهد احداث حتی یک سالن سینما در شهرستان باشیم.

اسد زاده کارگردان و تهیه کننده صنعت سینما که خود متولد و بزرگ شده شهرستان قدس بوده، وجود چندین سالن نمایش مخصوصا سالن فرهنگ و هنر باغ ملی را از امتیازات فیزیکی شهرستان برشمرد که با توجه به این پتانسیل شهرستان قدس می توانند میزبان جشنواره فیلم فجر و محل تشکیل و برگزاری کلاس های آموزشی باشد.

حاتمی بازیگر و مدرس دانشگاه، وجود استعدادهای هنری در حوزه سینما و نمایش را جز نقاط قوت شهرستان قدس برشمرد و بر تشکیل کلاس های آموزشی در رشته های مختلف سینمایی تاکید و قول هرگونه همکاری را داد.

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید