اخبار

اسامی برندگان مسابقه فضای مجازی "در - خانه -می مانیم" اعلام شد

اسامی برندگان مسابقه فضای مجازی "در - خانه -می مانیم" اعلام شد
با پایان یافتن مهلت شرکت در مسابقه فضای مجازی "در - خانه -می مانیم" برندگان آن معرفی شدند

 

به گزارش روابط عمومی  هنرستان هنرهای زیبای دختران، با پایان یافتن مهلت شرکت در مسابقه فضای مجازی  " در - خانه - می مانیم "که به خاطر ویروس کرونا برگزار شده بود اسامی برگزیدگان این مسابقه اعلام شد .

بر این اساس، مسابقه از 1 فروردین تا 30 فروردین در رشته های تصویر سازی  (تکنیک دستی و دیجیتال) مجسمه سازی، مونولوگ ،نمایش عروسکی، طراحی، خوشنویسی، انیمیشن، عکاسی، فیلم کوتاه و نقاشی  بین هنرجویان هنرستان برگزار شد که پس از ارزیابی داوران، آثار برگزیده مشخص شدند و از منتخبین این مسابقه تجلیل و جوایزی نیز به آنها اهدا خواهد شد .

اسامی منتخبین به شرح ذیل است:                                               

رشته تصویر سازی : تکنیک دستی،نفر اول : درسا مصلی  پایه یازدهم گرافیک، نفر دوم : پرنیان بهرامی اصل پایه دهم گرافیک، نفر سوم : ملیکا نیک محمدی پایه دوازدهم گرافیک، رشته تصویر سازی تکنیک دیجیتال: نفر اول : نورا نوروزی جمشیدی  پایه دوازدهم انیمیشن، نفر دوم : نگار نادرجو پایه دهم انیمیشن، نفرات سوم: ویان هیکلی پایه یازدهم انیمیشن و مهلا داداش زاده پایه دهم انیمیشن، رشته مجسمه سازی: نفر اول: آوا ماشین چیان پایه یازدهم نقاشی، نفر دوم: هلیا صدقی پایه یازدهم نقاشی،  نفر سوم: پانیذ شاکری پایه یازدهم،  نقاشی،  رشته نمایش عروسکی: دنیا رجبی خواه، ساغر محبی، یاسمین محمدی (هر سه هنرجو پایه یازدهم نمایش) رشته مونولوگ: نیروانا سقاوی ، نیکا آقا صادقی ، مهتا امینایی (هر سه هنرجو پایه دهم نمایش)

رشته طراحی: نفرات اول: محیا بهداروندی پایه یازدهم گرافیک  و  الناز زارع پایه یازدهم نقاشی، نفرات دوم: حنانه طاهرنیا پایه یازدهم نقاشی و  پرنیا جاجرمی  پایه دهم نقاشی، نفرات  سوم: مهسا عیوض پور  پایه دهم نقاشی و پرنیان بهرامی اصل پایه دهم گرافیک، اثر تقدیر شده ی داوران: ملینا دریاباری  پایه دوازدهم نقاشی

رشته خوشنویسی: نفر اول صبا آقایی پایه یازدهم گرافیک، نفر دوم: ثنا عبداله  پایه دوازدهم گرافیک، نفر سوم: الهه سادات راستگو پایه یازدهم گرافیک، رشته انیمیشن: نفر اول : دیبا صمدی وحدتی پایه یازدهم انیمیشن

نفر دوم: روژینا جمشیدی  پایه یازدهم سینما، نفرات سوم: نورا نوروزی جمشیدی پایه دوازدهم انیمیشن و ستایش میر مقدم پایه دهم انیمیشن، رشته عکاسی : نفر اول : مهسا شعبانی پایه دهم گرافیک، نفر دوم : پارمین بهرامعلی پایه یازدهم سینما، نفرات سوم: نیلوفر روح افزایی پایه یازدهم گرافیک و آوا عزی پایه دهم نقاشی، رشته فیلم کوتاه: نفرات اول کیانا روحی پایه دوازدهم ئگرافیک و مانا ترابی پایه دهم سینما، نفرات دوم: کیانا نخعی پایه دهم سینما و بیتا آقا میرزایی پایه دهم نمایش، نفرات سوم: پارمیس جوادی پایه یازدهم سینما و سبا حاج ملا حسین پایه دهم نمایش، رشته نقاشی: نفر اول هلیا ژاوه پایه دوازدهم نقاشی، نفرات دوم : مهتا بیگرخانی  و ساغر گودرزی پایه یازدهم نقاشی و نفر سوم: تینا سراج پایه دوازدهم نقاشی

۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید