اخبار

شاعران رباط کریمی اشعار خود را به روح بلند امام راحل (ره) اهدا نمودند

شاعران رباط کریمی اشعار خود را به روح بلند امام راحل (ره) اهدا نمودند
شاعران رباط کریمی بمناسبت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اشعار خود را به روح بلند ایشان اهدا نمودند.

 

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم عزت اله عسگری با اعلام این مطلب گفت: دو مناسبت سی و یکمین سالگرد امام راحل (ره) و پنجاه و هفتمین سالگرد پانزده خرداد سبب شد تا شاعران در رثای این ایام اشعار خود را به روح بلند امام راحل (ره) در فضای مجازی اهدا نمایند.

   وی در ادامه افزود: شاعران انجمنهای استاد شهریار، آوای مهر پرند، باده شبگیر، بیت الغزل اشعار خود را با موضوع شخصیت و ویژگیهای امام راحل (ره) و حادثه 15 خرداد در فضای مجازی شهرستان منتشر کردند.

  گفتنی است این برنامه پیرو جلسه ای که در دفتر امام جمعه رباط كریم با حضور فرماندار و اعضای دیگر شورای فرهنگ عمومی برگزار شد، می باشد که در آن نشست  حجت الاسلام ترابی گفت: به دلیل بیماری کرونا ما نمیتوانیم برنامه ای منسجم در شهرستان داشته باشیم ولی می توانیم اشعار شاعران ولائی شهرستان را در خصوص شخصیت والای امام راحل (ره) و حادثه 15 خرداد در فضای مجازی منتشر نمائیم.

   رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه افزود: شاعران این انجمنها از جمله طاهره معصومی، محراب کمالی، علی خدائی، علی عزتی و فرزانه جاوید اشعار خود را در اختیار این اداره گذاشتند تا در رسانه های محلی به چاپ برسد.

 

۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید