اخبار

دومین جلسه محفل فرهنگی و هنری پیشوا

دومین جلسه محفل فرهنگی و هنری پیشوا
دومین جلسه راه اندازی محفل فرهنگی و هنری شهرستان پیشوا با حضور مسئولین انجمنهای فرهنگی و هنری انجام شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا، در این جلسه امیر حسین طاهری رئیس اداره و حسین قربانی مسئول امور فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید رحیم لواسانی مسئول انجمن هنرهای تجسمی، حسین قاسمی رئیس انجمن نمایش، میلاد جعفری مسئول انجمن سرگرمی ها، محمد ابراهیمی رئیس انجمن خوشنویسی و داریوش مصوری مدیر مجموعه محفل فرهنگی و هنری در آب انبار خشتی و سنتی شهرستان پیشوا حضور داشتند.

طاهری ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور مسئولین انجمنهای فرهنگی و هنری شهرستان، از این محل فرهنگی به عنوان یکی از بهترین پاتوق های اهالی فرهنگ و هنر یاد کرد و خواستار کمک و یاری هنرمندان جهت راه اندازی آن شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا افزود: هر بخش و غرفه از فعالیتهای فرهنگی و هنری به مسئول انجمن مربوط سپرده شده تا به صورت تخصصی از آن بهره برداری شود و با برنامه ریزی مدون شاهد حضور هنرمندان رشته های مختلف در این محفل فرهنگی و هنری باشیم.

در ادامه داریوش مصوری در خصوص هزینه های صورت گرفته برای راه اندازی این مجموعه صحبت کرد و از حضور مسئولین انجمنها در این مکان ابراز خرسندی نمود.

وی گفت: جهت راه اندازی این مجموعه اقدامات زیادی را انجام داده ایم و از افراد متخصص در حوزه های مرتبط استفاده کردیم که پس از مطالعات و مشورت با اهل فن نسبت به راه اندازی آن اقدام نمودیم و از مسئولین فرهنگی و هنری شهرستان تقاضای همکاری لازم را داریم.

در پایان حاضرین به بازدید از این مجموعه پرداختند و نقطه نظرات خود را عنوان نمودند.

۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید