اخبار

جلسه همکاری میان نیروی انتظامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد برگزار شد

جلسه همکاری میان نیروی انتظامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد برگزار شد
جلسه همکاری در زمینه های فرهنگی،هنری و اجتماعی بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد و فرماندهی انتظامی شهرستان با حضور نمایندگان دستگاه ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد، امیر اسماعیل پور روشن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد از ایجاد همکاری مشترک بین این اداره و فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ملارد خبر داد.

گفتنی است در این جلسه ضمن بررسی راهکارهای مناسب جهت پیشگیری از جرم ناشی از فضای مجازی،  پور روشن با بیان این‌که گسترش فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و آموزشی ایجاب می‌کند بین نیروی انتظامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ارتباطی نزدیک و متقابل وجود داشته باشد، این همکاری  را بستر‌ساز پیش‌گیری از آسیب‌های اجتماعی و تقویت انضباط اجتماعی و قانون‌مداری همچنین استفاده طرفین از امکانات و توانایی‌های یکدیگر عنوان کرد.

گفتنی است در این جلسه مواردی چون اعزام کارشناس نیروی انتظامی در خصوص آموزش آسیبهای اجتماعی به خانواده ها و همکاران، ارسال آمار کشفیات محصولات غیر مجاز از سوی نیروی انتظامی و معرفی و رونمایی از کتاب هایی با موضوع آسیبهای اجتماعی به تصویب اعضاء رسید.

یادآور می شود در پایان جلسه با اهداء کتاب به میهمانان  از زحمات آنان قدردانی شد.

۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید