اخبار

عصر شعر «خورشید جماران» در شمیرانات به صورت مجازی برگزار می شود

عصر شعر «خورشید جماران» در شمیرانات به صورت مجازی برگزار می شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات با اشاره به لزوم اجتناب از تجمع و گردهمایی در راستای رعایت دستورات بهداشتی، از برگزاری محفل «عصر شعر مجازی خورشید جماران» به‌مناسبت سی و یکمین سالگرد رحلت امام (ره) خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، عبدالرضا علی پناه ضمن گرامیداشت یوم اله پانزده خرداد و سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی گفت: به‌همت انجمن شعر و ادب شهرستان شمیرانات، محفل «عصر شعر مجازی خورشید جماران» را با حضور شاعران شمیرانات برگزار می کنیم.

وی هدف از برگزاری این محفل به صورت مجازی را حفظ سلامت و رعایت موارد بهداشتی عنوان کرد و گفت: با توجه به فراگیری بیماری کرونا و تجربه‌ای که از برگزاری پویش های مجازی در 2 ماه گذشته به دست آوردیم، تصمیم گرفتیم با دعوت از شاعران شهرستان این برنامه را در فضای مجازی برگزار کنیم.
علی پناه اضافه کرد: شاعران در تمام مقاطع سنی و در کلیه قالب های شعری مجاز به شرکت هستند و هر شاعر میتواند 3 اثر به صورت فایل صوتی و متنی ارسال کند.

یادآور می شود هرساله در ایام رحلت امام خمینی(ره) مراسم «عصر شعر خورشید جمارن» توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و با همکاری انجمن شعر و ادب شهرستان برگزار می­شود.

علاقه مندان می توانند برای دریافت فراخوان به سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران به نشانی shemiranat.farhang.gov.ir  مراجعه نمایند.

۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید