اخبار

استاندار تهران در یکصدمین جلسه شورای فرهنگ عمومی:

هماهنگی، همدلی و عزم و اراده قوی مردم و مدیران استان توانست شیوع بیماری کرونا را در استان تهران مدیریت کند

هماهنگی، همدلی و عزم و اراده قوی مردم و مدیران استان توانست شیوع بیماری کرونا را در استان تهران مدیریت کند
محسنی بندپی استاندار تهران و رئیس ستاد مبارزه با بیماری کرونا استان تهران در جلسه شورای فرهنگ عمومی گزارشی از فعالیت های این ستاد ارائه نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، محسنی بندپی استاندار تهران در این جلسه بعنوان رئیس ستاد مبارزه با بیماری کرونا استان تهران در مطالبی در خصوص عملکرد ستاد گفت: این ستاد در اسفندماه با 25 عضو از دستگاه ها و نهادهای استانی شکل گرفت و با هماهنگی، همدلی و عزم و اراده قوی مردم و مسئولین توانست این بیماری را در استان تهران مدیریت کند و تا به امروز آمار و ارقام نتیجه بخش و معناداری را ارائه نماید.

استاندار تهران ادامه داد: مدیریت ویروس کرونا در استان تهران با وجود ویژگی بالاترین تراکم جمعیت در کشور و حضور 15 درصدی جمعیت کشورو زیر ساخت ضعیف بهداشتی و درمانی برای این حجم جمعیتی، شرایط مطلوبی در عدم شیوع بیماری کرونا فراهم نموده است.

محسنی بندپی ضمن تقدیر از کلیه دستگاه ها و نهادهای اجرایی استان بالاخص نهادهای نظارتی در تسهیل انجام امور مربوط به کرونا افزود: در استان تهران 8/88 درصد بهبودی مبتلایان ثبت گردیده که از سرانه کل کشور بیشتر بوده است.

وی با ارئه آمار و ارقامی در خصوص مدیریت شیوع کرونا در آسایشگاه های سالمندان و زندان های استان از تعداد کم مبتلایان و فوتی های این مراکز خبر داد.

نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی تلاش و مصوبات ستاد مبارزه با کرونای استان تهران را مبتنی بر سلامتی مردم و رفع مشکلات و موانع بخش بهداشت و درمان در استان دانست.

۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید