اخبار

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران:

نقشه راه شورای فرهنگ عمومی استان تهران ترسیم می شود

نقشه راه شورای فرهنگ عمومی استان تهران ترسیم می شود
نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و عضو شورای فرهنگ عمومی در یکصدمین جلسه شورای فرهنگ عمومی از تدوین سند عملیاتی این شورا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران،  نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در یکصدمین جلسه شورای فرهنگ عمومی، ضمن مفید خواندن برنامه ها و اقدامات انجام شده در حوزه کرونا گفت: رویکرد بهداشت، درمان و سلامت موفق بوده است؛ لکن اکنون نیازمند تشکیل دو حوزه دیگر برای ورود به دوران پسا کرونا هستیم و آن تشکیل ستاد اقتصادی و ستاد اجتماعی و فرهنگی کرونا است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از ترسیم نقشه راه شورای فرهنگ عمومی استان تهران خبر داد و گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران برای اولین بار در کشور، نقشه راه شورای فرهنگ عمومی استان  را در سه فصل آشنایی با بخش فرهنگ و هنر، آشنایی با حوزه شورای فرهنگ عمومی و سند عملیاتی این شورا را تدوین می کند که نشات گرفته از بخش فرهنگ و هنر در اسناد بالادستی می باشد.
ترکی همچنین گفت:جهت گیری های کلان شورای فرهنگ عمومی باید با نگاه افق 1404 و با توجه به وضعیت استان باشد که با تهیه برنامه عملیاتی در سطح شهرستان و دستگاه های عضو برنامه ریزی خواهد شد.
این عضو شورای فرهنگ عمومی استان در ادامه، در خصوص سرفصل های 15 گانه شورای فرهنگ عمومی و تشکیل کارگروه های مربوط به هر سرفصل و تدوین پروژه های عملیاتی برای سرفصل ها از جمله برنامه های نقشه راه شورای فرهنگ عمومی، توضیحاتی  را ارائه نمود.
۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید