اخبار

از هنرمندان برگزیده جشنواره فرهنگی هنری مجازی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین تقدیر شد

از هنرمندان برگزیده جشنواره فرهنگی هنری مجازی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین تقدیر شد
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین و همراهی سایت خبری ورامین پرس از برگزیدگان جشنواره فرهنگی هنری در خانه بمانیم 31 اردیبهشت ماه 98 در اتاق جلسات این اداره تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، این جشنواره به دلیل رعایت حال شرکت کنندگان به صورت مجازی و با هدف خلق آثار فرهنگی هنری در منزل برگزار شد و تقدیر از شش نفر از برگزیده گان با حفظ فاصله اجتماعی و مراقبت های بهداشتی توسط طاهر طاهری رئیس اداره مذکور صورت پذیرفت.

طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین ضمن آرزوی ریشه کن شدن هر چه زودتر کرونا و بازگشایی فضاهای فرهنگی هنری و آموزشی، این جشنواره را فرصتی برای رقابت هنری در فضای مجازی دانست که با همراهی رضا دهقان مدیر رسانه ورامین پرس صورت گرفت.

وی برگزیدگان بخشهای ادبی و تجسمی را به تلاش بیشتر در مسیر خلق شاهکارهای بزرگ تشویق کرد.

خاطر نشان می شود؛ در این رقابت بیش از هشتاد نفر در بخشهای هنرهای تجسمی و بخشهای ادبی شعر و داستان کوتاه شرکت کردند که از "محمد قلی کردی " در بخش داستان کوتاه و "محدثه جمشیدی مهر"، "ابوالفضل فره مندفر"،" هانیه رضایی"، "محمد حسین لک" و "تبسم خاوند" در بخش هنرهای تجسمی با اهداء لوح سپاس و هدایا تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است؛ در هفته  پیشین نیز این اداره با همکاری کانون بسیج هنرمندان به برگزاری جشنواره فرهنگی هنری با همین هدف اقدام کرد که در این رقابت از بیست نفر در رشته های مختلف تقدیر شد.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید