اخبار

یکصد و چهل و هشتمین جلسه شورای معاونان برگزار شد

یکصد و چهل و هشتمین جلسه شورای معاونان برگزار شد
با حضور معاونان و مدیران ستادی یکصد و چهل و هشتمین جلسه شورای معاونان به ریاست احد جاودانی، به بررسی ارزیابی عملکرد سال 98 پرداخت و مصوباتی را در پی داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، احد جاودانی ضمن تقدیر از فعالیت مدیریت عملکرد در جمع آوری اطلاعات و درج در سامانه گفت: همکاری و مشارکت بدنه اداره کل در ارائه فعالیت های انجام شده موجب به ثمر نشستن فعالیت ها و تلاش همکاران خواهد شد و تأکید کرد: بارگذاری مستندات در سامانه ثبات اداره کل علاوه بر انعکاس به روز فعالیت ها منجر به سهولت در گزارش دهی در سطوح کارشناسی تا مدیریتی خواهد شد.

وی گفت: تنها ماخذ و منبع مورد تأیید در گزارش گیری و گزارش دهی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران سامانه ثبات است و مدیران مکلف به همکاری و انعکاس فعالیت های خود در این سامانه می باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در ادامه با گرامیداشت روز روابط عمومی و تقدیر از همکاران و مسئولان روابط عمومی های اداره کل به جهت کسب رتبه نخست زیرپرتال های استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تلاش جمعی همکاران و همراهی، همکاری و همدلی منجر به اخذ دستاوردهای ذی قیمت خواهد شد.

در این جلسه "صدیقه معظمی" سرپرست ارزیابی عملکرد گزارشی از روند ارزیابی عملکرد ارائه نمود و در خصوص برخی از موانع و مشکلات پیش رو در ارزیابی ها توضیحاتی  را ارائه کرد.

وی در خصوص هدایت میز خدمت به ارائه خدمات کارشناسی به مراجعین و همچنین گسترش میز خدمت  برای رفاه حال مراجعین و کارکنان نیز مطالبی را عنوان نمود که مورد تصویب شورا قرار گرفت.

"حجت الاسلام و المسلمین امیر شمس" رئیس گروه قرآن و عترت نیز از برگزاری مسابقات مجازی خانه رحمانی خبر داد و از نحوه و چگونگی برگزاری این برنامه گزارشی  را ارائه نمود.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید