اخبار

برگزاری جلسه امر به معروف و نهی از منکر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین

برگزاری جلسه امر به معروف و نهی از منکر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین
نخستین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر با حضور اعضای این شورا، 30 اردیبهشت ماه جاری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، طاهر طاهری رئیس این اداره و رئیس کمیته فرهنگی هنری شورای امربه معروف و نهی از منکر شهرستان ورامین در این جلسه امر به معروف و نهی از منکر را از واجبات اصلی دین و ضروریات بسیار مورد تاکید جامعه امروز بر شمرد و تصریح کرد: با توجه به ظرفیت بالای جامعه فرهنگ و هنر، پرداختن دقیق و با برنامه به این مقوله می تواند برکات خوبی در تحکیم بنیان های جامعه اسلامی داشته باشد.

طاهری افزود: با توجه به خوی اهریمنی جهان سلطه که از روشهای تبلیغاتی و هنری  به صورت هدف مند برای فاصله گرفتن جوامع از دین و اخلاق تلاش می کنند؛ شایسته است با برنامه ریزی درست و دقیق در ایجاد آگاهی عمومی و افزایش معرفت و عزت نفس در مخاطبان کوشش شود.

همچنین در این جلسه هر یک از اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر کمیته فرهنگ و هنر شهرستان ورامین در خصوص موضوع جلسه نکاتی ارزشمند پیشنهاد کردند که اهم آنها عبارت بود از: برنامه ریزی موثر و اصولی، تولید آثار فرهنگی هنری، برگزاری رقابت های فرهنگی، هنری، استفاده از ظرفیت فضای مجازی و ... که با دیده شدن اعتبارات لازم و پشتیبانی اصولی و مستمر در ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر موثر خواهد بود.

در خاتمه و پس از ثبت پیشنهادات اعضا، مقرر شد کارگروه های مرتبط با وظایف شورا تشکیل و جلسات ماهانه برای انجام اقدامات عملی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین برگزار شود.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید