اخبار

شورای اطلاع رسانی استان تهران نهمین نشست خود را برگزار کرد

شورای اطلاع رسانی استان تهران نهمین نشست خود را برگزار کرد
نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران به ریاست حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری و دبیری احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، شکراله حسن بیگی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان تهران اظهار داشت: اساس و ماهیت شورای اطلاع‌رسانی در راستای انعکاس عملکرد نظام در حیطه استان تهران می باشد.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت توجه به قالب‌ها و ابزارهای جدید اطلاع رسانی گفت: قالب های جدید اطلاع رسانی همچون موشن‌گرافی، اینفوگرافی و غیره به سبب تاثیرگذاری بیشتر بر مخاطب باید مورد توجه جدی قرار گیرد و اقدامات و عملکرد دستگاه‌های مختلف در این قالب برنامه ریزی شود همچنین جهت پیشبرد بهتر فعالیت ها، سایت شورای اطلاع رسانی استان تهران راه اندازی می شود.

همچنین در ادامه این نشست احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دبیر شورا در مورد نحوه هزینه کرد یک درصد از بودجه در نظر گرفته شده بند چ قانون دائمی برنامه های توسعه کشور، نظر خود را مطرح و تأکید نمود که با توجه به ابلاغ تفاهم نامه با صدا و سیما توسط سازمان مدیریت ضرورت دارد هماهنگی های لازم جهت توجیه ذیحسابان دستگاه های اجرایی در خصوص چگونگی عقد قرارداد و نحوه هزینه کرد بعمل آید .

وی خاطر نشان کرد: با تشکیل منظم جلسات، اولویت های دستگاهها برای سال 99 در شورای اطلاع رسانی به تصویب نهایی برسد.

گفتنی است در این نشست مواردی چون تنظیم شیوه نامه ای توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی به منظور ایجاد وحدت رویه در عقد قرارداد دستگاههای اجرایی با صدا و سیما، پیشنهاد آموزش ذیحسابان سازمانها در خصوص نحوه هزینه کرد اعتبار بند چ ماده 37 قانون دائمی برنامه های توسعه کشور، ارسال تفاهم نامه صدا و سیما و نمونه قرارداد جهت تولید برنامه به 64 دستگاه اجرایی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی، اخذ گزارش مستندات و آماری اقدامات بند چ سال 98 تا پایان اردیبهشت ماه از تمامی 64 دستگاه اجرایی استان توسط استانداری و ... به تصویب رسید.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید