اخبار

فعالیت های حوزه فرهنگ و هنر شهرستان اسلامشهر با حضور شهردار اسلامشهر بررسی شد

فعالیت های حوزه فرهنگ و هنر شهرستان اسلامشهر با حضور شهردار اسلامشهر بررسی شد
جلسه بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مختلف حوزه فرهنگ و هنر شهرستان با حضور میثم مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر حسین طلا شهردار اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، در این جلسه میثم مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشریح فعالیت های مشترک فرهنگی به بررسی راهکارهای همکاری بیشتر این اداره با شهرداری و سازمان فرهنگی و  اجتماعی اشاره کرد و افزود: رویکرد جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر استفاده حداکثری از توان، تجربه و تخصص همه فعالان در رشته های مختلف فرهنگی هنری است.

مرادی در ادامه از شهرداری و شورای اسلامی شهر اسلامشهر درخواست نمود تا از انجمن های 10 گانه فرهنگی هنری شهرستان حمایت های ویژه ای داشته باشند.

سپس دکتر حسین طلا شهردار اسلامشهر با اشاره به وضعیت فرهنگی شهرستان بر حمایت از فعالیت های فرهنگی و هنری و واگذاری این فعالیت ها به هنرمندان و اهالی فعال حوزه فرهنگ در شهرستان اسلامشهر و استفاده از ظرفیت آنان در مبلمان شهری تاکید نمود و اضافه کرد؛ با توجه به ساز و کارهای تعریف شده برای شهرداری و شورای اسلامی شهر، پیگیر هستیم که این امر تحقق یابد.

در پایان، مقرر شد در دوران پسا کرونا چند فعالیت مشترک بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری صورت پذیرد.

گفتنی است؛ این جلسه 25 اردیبهشت ماه در دفتر شهردار اسلامشهر برگزار گردید.

 

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید