اخبار

جلسه ساماندهی تبلیغات محیطی در اسلامشهر برگزار شد

جلسه ساماندهی تبلیغات محیطی در اسلامشهر برگزار شد
جلسه ساماندهی تبلیغات محیطی با حضور میثم مرادی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر و داوری، رئیس اداره زیبا سازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری در محل اداره فرهنگ و ارشاد برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، در ابتدای جلسه مرادی ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از فعالیت های شهرداری در زیباسازی شهری، پایه و اساس زیبا سازی را فرهنگ و هنر خواند و افزود: هنر همان علم زیبا شناسی است و باید تلاش نمود تا در توسعه زیبا سازی و المان های شهری از ظرفیت ها و استعدادهای هنری شهرستان استفاده نماییم و با تلاش و همتی مضاعف تبلیغات محیطی شهرستان را ساماندهی نمائیم .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر در ادامه، مباحث خود را در  دو  حوزه  ساماندهی تبلیغات محیطی و مشارکت و همکاری در اطلاع رسانی برنامه ها و فعالیت های فرهنگی هنری خلاصه نمود و بر رعایت قوانین تبلیغات محیطی و داشتن وحدت رویه ای در خصوص اجرای تبلیغات محیطی شهرستان تاکید نمود.

سپس داوری رئیس اداره زیبا سازی، ضمن ارائه محدودیت ها و اختیاراتی که در حوزه شهری است به  طرح ها و نقشه راهی برای بهبود وضعیت زیبا سازی و مبلمان شهری اشاره نمود که در حال انجام و پیگیری است و با توجه به وضعیت موجود جامعه ضمن حمایت از پیمانکاران، رعایت قوانین و مقررات را از اصول اساسی در اجرا و اکران طرح های تبلیغاتی دانست.

در پایان پیگیری طرح های تبلیغاتی برای اخذ مجوز اکران و همچنین اختصاص سازه هایی در سطح شهر برای تبلیغ برنامه های فرهنگی هنری  از توافقات و تعاملات این نشست بود .

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید