اخبار

اجرای برنامه های فرهنگی در حرم امام راحل (ره) و گلزار شهدا

اجرای برنامه های فرهنگی در حرم امام راحل (ره) و گلزار شهدا
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) دیدار و گفت و گو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، «سید حسن صفوی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در این دیدار با اشاره به حضور جمعیت زیادی از شهروندان تهرانی به آرامستان بهشت زهرا (س)، گلزار شهدا و هموطنان به حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) گفت: برنامه های فرهنگی و هنری در تمامی بخش های شهرستان ری برگزار می شود و نباید از ظرفیت و جمعیت این بخش مهم در شهرستان ری غافل شد.

وی افزود: ایجاد کتابخانه تخصصی در حرم مطهر امام راحل (ره)، ایجاد کتابخانه و فرهنگسرا در گلزار شهدا و برگزاری برنامه های فرهنگی به ویژه در گلزار شهدا از طریق مشارکت با سازمان بهشت زهرا (س) میسر خواهد بود.

«سعید خال» مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) نیز با استقبال از اجرای برنامه های فرهنگی اظهار داشت: برنامه های فرهنگی متعددی به ویژه در مناسبت های ملی و مذهبی برگزار می شود و در این برنامه ها می توان از ظرفیت اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان ری بهره برد.

وی پیشنهاد داد که سر درب ورودی آرامستان بهشت زهرا (س) توسط هنرمندان شهرستان ری طراحی و اجرا شود.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید